Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

msritka

Dopis rodičům

Vážení rodiče,

rozhodně jsem si nepomyslela, že se v letošním roce na Vás budu obracet s takovým sdělením, jako je toto.  Po velkém  a pro mě velmi nelehkém zvažování jsem se rozhodla, že dnem 30.4.2019 ukončím svoje působení ve funkci ředitelky a tím i také učitelky ve Vaší školce.

Věřte mi, že toto rozhodnutí jsem dělala s těžkým srdcem a nebylo to pro mě vůbec jednoduché. Letos je to již 29 let, kdy jsem začala učit zdejší děti a z toho současně bylo dlouhých 18 let ředitelování. Ale díky jistým okolnostem, kterým již nechci dále více čelit, jsem se rozhodla odejít. Také Vám chci tímto dopisem odpovědět na Vaše dotazy týkající se mého funkčního období na pozici ředitelky MŠ - od loňského roku mi pokračuje další šestileté funkční období….

Neutíkám před problémy - a to jsem také nikdy nedělala! Vždy jsem se podle svého přesvědčení snažila, co nejvíce, aby se stále školička dle dostupných finančních možností rozvíjela a aby se zde Vaše děti cítily vždy dobře a byly šťastné a spokojené. smile Nemohla jsem zlepšovat budovu školky, protože MŠ nebyl tento objekt zřizovací listinou svěřen k hospodaření, ale byl pouze pronajat prostřednictvím nájemní smlouvy. MŠ pouze hospodařila s movitým majetkem, a tak jsem zlepšovala a obnovovala vybavení školky uvnitř a na naší zahradě. Snažila jsem se zajišťovat vzdělávací akce a výlety tak, aby dětem přinášely co nejvíce poznání a byly pestré. Ve školce jsem  usilovala, se všemi  zaměstnanci školky, o vytváření spíše rodinné atmosféry než formálního školního prostředí.

Co se týče různých kontrol, a to i ze strany České školní inspekce, tak vždy proběhly v pořádku a někdy i s pochvalou….

Moc mě také mrzí, že odcházím právě teď- před 30. výročím MŠ, které jsem pro Vás a Vaše děti připravovala a těšila se, jak si jej společně užijeme. Také je mi těžko u srdíčka, že neukončím školní rok s tak prima třídou. Tak snad na mě nebudete vzpomínat ve zlém a pokusíte se moje rozhodnutí pochopit. smile

Mějte se krásně, buďte všichni hlavně zdraví a užívejte si, co nejvíce, Vaše báječné děti, dokud Vám moc rychle nevyrostou…smile.

S pozdravem Naďa Fausová

Přihlášení

Provozní doba

Pondělí -  Pátek
6:45 - 16:15
Doba scházení
6:45 - 8:00
Rozcházení v poledne
12:15 - 12:45
Rozcházení odpoledne
15:15 - 16:45

Logo

logo
Mateřská škola Řitka
okres Praha - západ
u
l. U Školky 140
252 03 Řitka

Důležité informace

Telefony

318 592 139 Ředitelka MŠ

318 592 904 Hospodářka ŠJ

E-mail:

msritka@seznam.cz

Ředitelka MŠ : Naděžda Fausová

Kapacita MŠ :  2 třídy, celkem 52 dětí

Provoz MŠ :  6:45 – 16:45

Platby školného a stravného se provádí v hotovosti,  nebo bezhotovostní platbou vždy do 15. v měsíci.

Mohlo by Vás zajímat

Středočeský kraj

Středočeský kraj

Obec Řitka

Obec Řitka

Spolek rybářů Řitka

Spolek rybářů Řitka

Sokol Řitka

Sokol Řitka

Mateřská škola Řitka  © 2019